firmamız burada hizmet sunmakta ve yaş sebze ve meyve taşımacılığı alanında gerekli donanımlara sahip araç filosu ile güvenilir bir çalışma sergilemektedir.

Meyve taşımacılığı zor ve maliyetli bir iştir. Bu alanda ihtiyacınız olan hizmeti hem iyi şartlarda hem de en uygun fiyatlarda alıyor olmanız gerekmektedir. Etmo lojistik firması olarak her tür meyve taşımacılığı için her zaman belirlenmiş olan kurallar dahilinde hizmet vermekteyiz. Gerekli kriterlere uygun olarak hazırlanmış olan geniş araç filomuz ile yurtiçi ve yurtdışı taşımacılık alanında bizlere ulaşabilirsiniz. gümrük hizmetleri dahil tüm ihtiyaçlarınız profesyonel şekilde karşılanmaktadır.

Frigorifik araçlarda iç sıcaklık önemli bir detaydır. Meyvelerin belirli bir süre bozulmadan dayanabilmeleri için gerekli iç sıcaklığı 0-14 derece arasında dengede tutabilecek mekanik cihazlar yer almaktadır. Aynı zamanda sıcaklık ve nem takibinin düzenli olarak yapılabilmesi için takip cihazları bulanmaktadır. Böylece yapılan taşıma işlemi kaç saat sürerse sürsün tüm meyveler en ideal koşullarda saklanmakta ve bozulmadan sevkiyat süreci tamamlanmaktadır.


Yaş Meyve Sebze Taşımacılığı


24

Yıllık
tecrübe

E tmo Lojistik olarak biz, büyük özenle yetiştirdiğiniz ve paketlemesini gerçekleştirdiğiniz yaş meyve,sebzelerinizin ve dondurulmuş gıdalarınızın ulaşacakları en son adrese güvenle ve özenle taşınmasında başrol oynuyoruz.
Konusunda uzmanlaşmış kadromuz sizlere bu konuda danışmanlık hizmeti ve süreç takip hizmeti de vermektedir.Müşterilerimizin güveni bizim için en önemli hediyedir.

Ürününüzün özelliğine göre özel soğutuculu araçlarla ve belli derecelerde hizmet verilmektedir. Frigo taşıma hizmeti veren şoförlerimize düzenli olarak eğitim verilmektedir.
Ürünlerin tazeliğinin ilk günkü gibi korunarak teslimat noktasına ulaştırılmasını sağlayan frigorifik taşımada Mutlu Nakliyat olarak soğuk tedarik zincirinde uzman kadromuzla sizlere yüksek kalitede , düşük maliyetli hizmet sunmaktadır.